MERCH MASH

Výrobní proces krok za krokem.

Jako první krok je potřeba nás ohledně poptávky výroby kontaktovat. Nemusíte se nás však bát. Budeme se snažit co nejobsáhleji zodpovědět veškeré vaše dotazy k vaší spokojenosti. Máte na výběr z online chatu, e-mailu, telefonu nebo zprávou na některé z našich sociálních sítí.

V případě, že si nebudete s něčím jistí, zcela jistě vám pomůžeme vybrat veškeré možné alternativy, od textilu, potisku, až k detailingu, z kterých nakonec vznikne Merch podle vašich představ.


Kolik to obvykle zabere času?
Obvyklá délka komunikace s poptávajícím 5 - 20 minut

Nyní přecházíme k dalšímu bodu procesu a tím je vizualizace. Jakmile obdržíme veškeré potřebné informace, jak by měl váš výsledný Merch vypadat a co všechno by měl obsahovat, ideálně včetně grafických podkladů, můžeme začít s přípravou pro potisk textilu a zpracování vaší poptávky.

Na základě předchozí domluvy Vám během pár okamžiků vytvoříme nabídku výroby se všemi informacemi, grafickou vizualizací výsledných produktů, časovým harmonogramem a konečnou kalkulací. Až pokud budete se vším spokojeni, můžeme začít s výrobou vaší zakázky.


Kolik to obvykle zabere času?
Vyhotovení nabídky dle poptávky1 - 6 hodin

Dostáváme se k finálnímu bodu a tím je realizace projektu. V tuto chvíli již pilně pracujeme na zhotovení zakázky, aby jste co nejdříve mohli obdržet váš komplet zpracovaný textil a mohl tak vzniknout nový vámi navrhovaný Merch.

Jakmile je objednávka vyhotovena, projde pečlivou kontrolou nezávadnosti a připraví se k odeslání našimi smluvními přepravci. V případě, že jste nový zákazník a máte u nás první zakázku, je podmínkou pro zahájení výroby, úhrada zálohové faktury. U stávajících klientů a opakovaných objednávek, má klient možnost platit zpětně na fakturu se splatností.

Jakmile je objednávka vyhotovena projde finální kontrolou nezávadnosti a připraví se pro odeslání k zákazníkovi smluvními přepravci.


Kolik to obvykle zabere času?
Úhrada zálohy 1 - 3 minuty
Výroba zakázky se skladovými zásobami 1 - 3 dny
Výroba zakázky s neskladovými zásobami 4 - 7 dní
Obvyklá doba doručení kurýrem 24 hodin

Zadat poptávku

24

24

počet hodin expresní výroby

1

1

počet kusů minimálního odběru

6000

6000

celkem produktů v nabídce

7

7

dní v týdnu máme otevřeno

volejte na
+420 775 936 652

pište nám
info@merchmash.cz

7 dní v týdnu
9:00 - 21:00