Potisk triček a textilu

Originální zakázky jsou velmi zajímavé

Každý z nás má jinou představu o tom, co by chtěl mít ve svém šatníku a předně s čím by asi tak mohl oslnit veřejnost. Je pravdou, že technologie tisku je v současné době dostatečně vyspělá, že může naplnit v podstatě přání každého. Potisk triček není žádnou novinkou, ale zde se nabízí něco víc. Lze totiž přenést své přání, vyjádření nebo i pocity do obrazce a ten jednoduše za pomoci výkonných přístrojů a barev vytisknout prakticky na cokoliv. I když je samozřejmě možnost takto na zakázku vyrobit několik kusů se stejným motivem, tak není problém provést potisk textilu od jednoho kusu. Tím se samozřejmě získá originální výtvor, který v podstatě nebude nikdo jiný vlastnit.

Certifikované stroje, kvalitní textil a originální nápad

Technologie DTG je řadí mezi nejmodernější metodu tisku. Je pravdou, že její výhodou je, že dá provést potisk textilu již od jednoho kusu. Potěší rovněž neomezené množství certifikovaných barev a naprosto skvělá přesnost. Pokud se na chvíli zastavíme u certifikace, tak se jedná o mezinárodní certifikační systém, který je určený pro textil a vyrábí se ze zdravotně nezávadných materiálů. Díky tomu váš potisk bude nejen skvěle vypadat, ale nemusíte se obávat o jeho původ. Navíc se dá tisknout prakticky na jakýkoliv oděv. Rozlišení je ve skutečně vysokém standardu a skvěle vyniknou i fotografie. Vlákna textilu jsou obarvena s naprostou přesností a barva je následně fixována průmyslovým lisem. Co je skutečně ještě přínosné, aby výroba na zakázku merchandise byla úplně TOP a vynikl dokonale každý odstín, tak se textilie před tiskem připraví. Vysokotlaký penetrační nástřik je tudíž velkou pomocí, aby originální potisk vynikl.

Jiná metoda tisku

Metoda Nano Cut Film je odlišná v tom, že se neobarvují vlákna, ale do vláken se fixuje elastický materiál. Obrazec je samozřejmě připravený podle grafiky a v podstatě se stane součástí trička nebo jiného textilu. Je až neuvěřitelné, jaké se dají vytvářet neuvěřitelné efekty. Mohou být reflexní, fluorescentní, metalické, zkrátka svým způsobem originální a jedinečné. Záleží na vkusu, přání a grafice každého jedince.