Originální tričko

Díky moderní technologii není rozhodně žádný problém si vytvořit vlastní motiv, který se jednoduše vytiskne na tričko nebo jiný textilní doplněk.

Originální tričko

Je naprosto skvělé, jak některé věci se poměrně dobře rozvíjí a tak není divu, že do nich například spadá i potisk triček. Před desítkami let si totiž málokdo pomyslel, že by mohl nosit potištěné tričko třeba i do společnosti. V současné době je celkem normální, že existují různé potisky triček a častokrát se kreativitě meze nekladou. Není totiž problém si dokonce objednat potisk trička s vlastním motivem a za velmi příjemnou cenovou relaci. To ovšem poté dává i rozšířené možnosti. Taková potištěná trička se stejným motivem se dají využít na různé společné akce, soutěže nebo poslouží i jako reklamní materiál pro firemní účely. Zkrátka originální potisk trička dnes není nijak výjimečný a se správnou technologií tisku a rovněž péče bude majitel trička dlouho spokojený.

Různé technologie

Pokud se rozhodnete pro realizaci potisku trička s vlastním návrhem, tak je třeba ještě zvážit další parametry. Rozhodně to chce vybrat takovou společnost, která má s potiskem triček zkušenosti. Častokrát rádi pomohou i s vhodným uspořádáním designu, aby přece jenom potisk trička byl kvalitní jak do samotných barev, tak provedení detailů. Navíc rovněž existuje mnoho různých možností, jak potisk triček provést. Zde také bude hodně rozhodující množství. Kolik chcete nebo potřebujete potisknout triček, protože pro každou technologii se nevyplatí potisk pouze na jeden kus trička. To cenově vyjde i podstatně dráž, než když si necháte potisknout trička po více kusech.

  • Potisk triček za pomoci nalisováním nano filmu– jedná se o velmi používaný způsob, jak provést potisk trička nebo samozřejmě i jiného materiálu. V podstatě nano film se nalisuje přímo na produkt, což znamená, že tisk na tričko neobarví vlákna, pouze se výtisk nalisuje na vybraný oděv.
  • Transferový potisk trička – ideální technologie pro potisk od jednoho kusu, aplikuje se přenosem a následným zažehlením na speciální transferový papír.
  • Digitální potisk textilu – velmi oblíbená a rozšířená technologie vhodná pro potisky triček, předmětů a dalších produktů.

Existují ještě další metody jak efektivně a kvalitně vyřešit potisk triček, vše lze konzultovat s odborníky, kteří potisk triček a textilu provádí.